Comic-Con 2012: Informace

Jak jsem slíbil, dnes tu máme poslední novinku z Comic-Conu ze San Diega. V té se dozvíme něco málo o tom, co se stane na konci druhé série a jak by mohl příběh pokračovat.

UPOZORŇUJEME, ŽE V NÁSLEDUJÍCÍM TEXTU SE OBJEVUJÍ SPOILERY

1. Vztah mezi Annou a Tomem se vyvine

Jejich vztah se naplní a zažijí si svoji první hádku. Hollister Magasin Je to zajímavé, ale je to až druhotný příběh. nike air max 2017 pas cher baskets ASICS Ovšem je jisté, že se jejich vztah vyvine.

2. Sac Kanken Druhá Mass se tuto sérii do Charlestonu dostane, ale bude Charleston to, co Druhá Mass očekává?

To rozhodně nebude, není to žádný zázračný ostrov a rozhodně nesplní očekávání Druhé Mass. Goedkoop Adidas Schoenen Ovšem Tom zde potká někoho, koho zná z dřívějška. Jak již bylo řečeno, bude tímto člověkem Terry O’Quinn, kterého můžeme znát ze seriálu Ztraceni.

3. FREE RN

Hlavní postava umře

Moderátor panelu, Will Wheaton odhalil, že jedna z hlavních postav umře. Není jisté kdo, ani jak. Asics GT 2160 O kom si myslíte, že by to mohl být?

4. NIKE FREE RN

Nike Pas Cher Vztah Maggie a Hala

Tvůrci řekli, že nechávají jejich vztah vyvinout přirozeně. James Develin Musí jim nechat dost prostoru kvůli tomu, čím si Hal i Maggie prošli jako před, tak po invazi. nike air huarache dames roze

Oba herci si ale postup ve sbližování plně užívají.

5. Mimozemský odboj

V jedné z ukázek bylo slyšet, že Ben říká, že mimozemský odboj staví tajnou zbraň. nike tn requin asics gel lyte pas cher Pokud bude dostavena, vše bude zničeno.

 03.09.2012 · Komentáře Komentáře (0) ·

Komentáře (0)

Žádný komentář nebyl dosud vložen.

Přidat komentář