Odvysíláno: 1×05 – Silent Kill

A máme za sebou další epizodu. Avec Asics Dnes to byla epizoda pátá s názvem Silent Kill.

Hal přichází s novým riskantním plánem, Air Jordan 11 jak zachránit děti z rukou mimozemšťanů. ASICS Gel Pulse 7 pour Femme Tento plán má však problém, bude potřeba někoho jako návnadu. Nike Air Max 2017 Heren wit Air Max Goedkoop Mezitím náhlá tragédie způsobí, Goedkoop Nike Air Max že Anna udělá obrovský objev, Nike Air Max 2016 Homme který by mohl pomoci Halovu plánu.

Sledovanost: 3,9

Rating: 1,4

Co říkáte na tuto epizodu? Líbila se vám?

Hal přichází s novým riskantním plánem, Denver Nuggets Nike Air Max Femme jak zachránit děti z rukou mimozemšťanů. nike damskie buty czarne nike air max goedkoop Tento plán má však problém, goedkoop nike air max 2016 bude potřeba někoho jako návnadu. Brandon Bolden nike air max chaussure Mezitím náhlá tragédie způsobí, že Anna udělá obrovský objev,

 11.09.2011 · Komentáře Komentáře (8) ·

Komentáře (8)

takze skiteri prisli na zem aby sa mohli vyspat na detoch
su to uchylaci

:-), jo tenhle díl sem mi obvzláště líbil.

Tinka369 · 11.07.2011, 15:30

Pěknej díl:) a abych nezapoměl Dik moc za title:)

skoda ze zabili toho zajateho skittera, podle toho co minuly dil rikal, tak z toho mi pripada, ze oni ty uzurpatori nejsou.

honza: to mi připadá taky logický, rasa která by postavila takový vyspělý věci by se neprala holejma pařátama

sirpsycho · 12.07.2011, 18:11

Mě se seriál líbí. Co tak čtu (jinde různě), tak dost lidí čekalo jiný typ seriálu. Je to o postavách, situaci PO obsazení země a proto je takový klidnější. Myslím, že dost lidí čekalo akční scifi ve fázi vlastně toho přepadení a nějak nechápou, že je to
právě jiný seriál. Vypráví jiný příběh. Je zde nějaká akce, ale jinak je to takový příběh. Ač mám ráda ty akční, tak tento se mi líbí moc. Škoda, že je jen 10 dílů a další až za 10 měsíců.

No a jinak. Moc se mi nezdá, že by tam byli ještě nějací další mimozemšťani. Už by mi to přišlo přeplácané. Spíš jsem zvědavá na odpoutané děti jak to ponesou. Riky se zdál nespokojený. A Ben se probral nějak rychle a poznal otce, zatím co Riky předtím označil za otce mimozemšťana, ne?

Ta scéna v nemocnici byla drsná. Jak tam tak hromadně spali a on si je chránil. Fakt jsem zvědavá na zájmy těch mimozemšťanů.

No, tak jsem snad dala podnět k větší diskuzi :)

Romana · 12.07.2011, 23:55

Mně se to zatím taky dost líbí, nepotřebuju u seriálu hromadu akce, takže mi to bohatě stačí takto.
Jinak podle popisu i proma se už těším na další díl, protože 2. Mass bude zřejmě v dost velkým ohrožení :-)

Russell · 13.07.2011, 07:54

Jo, taky bych řekla. A zdá se, že posílají děti pryč, že?

Romana · 13.07.2011, 16:41

Přidat komentář