Odvysíláno: 2×08 – Dead March

Další epizoda za námi, Mens Nike Air Max Flyknit

asics running pas cher před námi již pouze dvě. Marshall Newhouse fjällräven kånken No.2 Naši hrdinové se konečně dostali do Charlestonu, Nike Free 2.0 Mujer adidas ace rose ale je to opravdu to, Compra Zapatillas Asics Online Sacramento Kings co si přáli?

Jak se vám líbila epizoda? A jak si myslíte, Air Jordan Retro 5 Asics Gel Lyte 5 męskie že se vyvine vztah mezi Maggie a Halem po tom,

 09.09.2012 · Komentáře Komentáře (5) ·

Komentáře (5)

docela nuda… čekal jsem, že si udrží atmosferu jako předešlé díly

Slabší díl. Jen samé kecání a žádná akce. Řekla bych, takový rozjezd před velkým finalé…

Právě jsem shlédl šestou, sedmou a osmou epizodu. Musím říct, že se to vyvíjí velmi zajímavě. Sedmá zatím byla asi nejděsivější – myšleno: akční a vypjatá. Viděli jsme tam i nový druh emzáků (moc originální však nebyli, něco jako malý pavoučí vetřelec). Osmá epizoda byla komornější, o cestě, o lidech, víře, naději – spíše výplňová epizoda, aby se rozpočet udržel na uzdě. Finále bude asi velké. Jen škoda, že série má 10 dílů a pak až zase další léto. Alespoň je příslib, že bude další série (to potěší, než zklamání ze zrušeného seriálu V,kde druhá sezóna byla perfektní; zklamání ze zrušeného seriálu Star Gate Universe, který se rozvíjel také zajímavě… a nakonec ze zrušeného Terra Nova hned po první sezóně).
Každopádně se na závěr (finále) této druhé série Falling Skies těším. Skoro bych řekl, že tam odhalí nějakou zradu v „novém hlavním městě“ (zde si dovolím vsuvku: jestlipak to nebude tak, jak v úvodu onen „overlord“ zmínil, že lidem dají místo k žití, když se jim nebudou plést do věcí…) A navratí se Ben s nějakou podporou ze stran „rebelů“. Meggie a Hale? No, ti dopadnou dobře, řekl bych.

TomasV01 · 11.08.2012, 02:34

Souhlasím s tebou TomasV01. Taky si myslím, že v tom hlavním městě nebude vše ok. Určitě by je tam ti emzáci nechali v klidu žít ve velké společnosti a nechali by je pěstovat jahody (jako kdyby na to měli klid a čas). Co se týká těch zrušených seriálů tak mě tím pěkně štvou. StarGate: Universe – tak otevřený konec v tak napínavé části jim nikdy neodpustím!

Vepřelec · 11.08.2012, 15:18

No byli to oba dobrý seriály, ale bylo tam spousta dílů jako u Falling Skies tento 8. díl. Já sem od Terra Novy čekal prostě fighty s dinosaurama, problémy s přírodou atd. a oni místo toho si tam hráli na válku mezi sebou, pak kecali a kecali a pak fajtili s těma z budoucnosti. Takže to nebylo jak většina čekala a SGU je oproti ostatním SG taky uplně jinde, jednu sérku jim trvalo něčeho tam vlastně dosáhnout, to v ostatních toho udělali už hafo v první sérce. ( nj trochu offtopic )

Přidat komentář