Otázky #2

Jak jsem slíbil, Compra Zapatillas Adidas Baratas Online dnes tu máme pokračování rubriky z minulého týdne. Máme pro vás připraveny další dvě otázky i odpovědi.

Doufejme, adidas zx 750 donna že tato rubrika odpoví na vaše otázky ohledně seriálu.

Máte i vy nějakou otázku na tvůrce, ale neumíte anglicky? Napište ji do komentářů pod novinku a my ji přeložíme a odešleme.

Proč jste se rozhodli vynechat samotnou invazi a začít až tam, Nike Kd 9 kde jsme začali?

Protože jsme tu invazi již všichni viděli. ULTRA BOOST Těch filmů na toto téma bylo a bude spousta, například Světová invaze, Damon Harrison Den nezávislosti nebo třeba Bitevní loď. AIR MORE UPTEMPO V našem seriálu jsme se rozhodli prozkoumat jiný příběh – co se stane, Kyrie 2 Scarpe když mimozemšťané vyhrají. Jordan 4 Sale A po invazi, jako byla tato, nezaleží na tom, co se stalo dříve.

Jaká byla reakce na invazi?

Byl to chaos. Womens Air Jordan 11 Všechny vlády byly zničeny, stejně tak armády. asics lyte 3 bianco uomo Zoufalí lidé se snažili zachránit – převážně útěkem nebo schováváním. Nějakou dobu trvalo, než se zformoval nějaký odboj, který byl ochotný bojovat. Většina populace byla několik měsíců v šoku z toho,

 21.09.2011 · Komentáře Komentáře (9) ·

Komentáře (9)

Skvěle, jen tak dál. Akorát škoda toho čekání :(

Džegro · 21.08.2011, 12:23

Jakýho čekání? Myslíš mezi vydáváním novinek?

Russell · 21.08.2011, 20:17

Výborně, díky! Mimochodem – dnešní první otázka a odpověď by měla být vyvěšena neustále na hlavní straně pro ty, co furt chtěji flashbacky atp.

Romana · 21.08.2011, 21:02

Omg fakt nechápu proč budeme čekat 300 dní na další sérii to je fakt na palici….

Prostě pauza, dokud nebude zase letní sezóna. Každej seriál má pauzu. Akorát FS má jen 10 dílů a 2 ještě po dvoudílech… takže 2 měsíce času. A zbylých 10 se čeká.

Russell · 21.08.2011, 21:23

Bohužel a neví alepoň někdo statistiky sledovanosti??

A další věc teďka jsem tady na stránce našel komiks ale když jsem si stáhnul všechny série a rozbalil tak v každém raru byli jenom 4 obrázky?? To tak má být nebo je někde chyba??

Gromy: Sledovanost je vypsaná u každé diskuze k epizodě.
Ne, to jsou jednotlivé epizody komiksu. Je jich celkem 16.

Russell · 21.08.2011, 21:33

Tak to se omlouvám až teďka jsem si všiml že to nejsou série ale kapitoly…..

Přidat komentář