Otázky #3

Jako i předchozí neděle, i dnes pro vás máme rubriku otázky. Bohužel musím oznámit, že je to možná na delší dobu poslední, protože toto jsou poslední otázky, které jsou uveřejněny. Na další si budeme muset počkat.

Ovšem nemyslete si, že tu teď bude mrtvo. Během následujícího týdne se můžete například těšit na rozhovor s Colinem Cunninghamem, který hraje Popea.

Celá armáda byla zničena, ale odboj tu stále běhá s AK 47. Jak byla armáda zničena? Čím to je, že všichni mají automatické zbraně, ale nikdo z nich pod ní nemá třeba granátomet?

Již od začátku mimozemšťané měli namířeno na armádu a zbraně. Náš tým shání zbraně všude, kde se dá, převážně v obchodech se zbraněmi. Granátomet není těžké najít, ale v obchodech se zbraněmi jsou pouze 40mm tréninkové náboje. Ty opravdové, vysoce výbušné 40mm, jsou klasifikovány jako destruktivní zařízení a je složité je sehnat. Musíte pro to být zaregistrováni u vlády a nejsou ani levné. Cena se pohybuje okolo 400 – 500$ za zásobník. K tomu se ještě připočítává daň asi 200$. Jistě si dokážete představit, že většina obchodů je nemá. Tým by měl opravdu velké štěstí, kdyby nějaké našel.

Kde jsou všechna těla? Jak to, že je zde tak málo stop destrukce? Druhá Mass se prochází skoro neporušenými čtvrtěmi. Přes 310 miliónů lidí v U.S. Kde jsou? Mrtví nebo živí?

Mimozemšťané nechtěli zničit naši infrastrukturu, chtěli zničit nás. A mají pro takový účel mnohem lepší metody než výbušniny. Na hlavní města shodili bomby, to ano. Ale nebyly to bomby tak, jak je známe. Byly to radiační bomby, které zabily všechny savce v okruhu 150 kilometrů. Pokud vás to zasáhlo, ne jen, že jste umřeli, ale stala se z vás lidská polévka. Žádná těla nezbyla. Jakmile vysadili Skittery, nemohli dále používat radiační bomby, aniž by zasáhli vlastní jednotky.

 28.08.2011 · Komentáře Komentáře (4) ·

Komentáře (4)

Vidíte? Všechno se dá vysvětlit :-D

Vepřelec · 28.08.2011, 22:39

pokud máte ve větě radiační, tak se radiace nezbavíte ze dne na den. Země je pořád zamořená tou radiací. Tohle je levná odpověď. Kdyby napsali, že použili bomby které přetrhají buňečné vazby, čímž by se z lidí a jiných živočichů také stala polívka, tak by to bylo uvěřitelné. Cokoliv co má v názvu radiace, či radioaktivní bych prostě vynechal. Moje odpověď by byla. Mimozemšťané použily zařízení které rozložilo lidská těla. Konec.

Mach Tom · 31.08.2011, 17:32

Podle me se tvurci/autori spise odkazuji na bombu kterou zname pod pojmem jako neutronova (viz wiki: http://en.wikipedia.org/wiki/Neutron_bomb) kde se o ni mluvi jako o enhanced radiation weapon (tady asi vznika problem s prekladem, proto radiacni), kde podle nekterych zdroju se uvadi, ze uzemi po zasazeni touto zbrani je jiz po 7 dnech, bez vetsich nasledku na zdravi, znovu obyvatelne …

Minowara · 18.09.2011, 13:07

problem s temi bombami je ten, ze jestlize maji takovou technologi, pak dost dorbe nechapu proc se s tim drbou a posilaji do mist kde je odpor ty roboty, kdyz staci mensi bomba ktera to tam 100% vycisti a beze skod na infrastrukture. Totalni nedomyslenost ach jo :(

bestyak · 16.10.2011, 22:29

Přidat komentář