Anne Glass

Je dětská lékařka, která přišla během prvního útoku mimozemšťanů o svého jediného syna. Dobrovolně se jako lékařka přihlásila k Druhé vlně, kde se snaží ostatním pomáhat nejen s fyzickými zraněními, ale také je dokáže podpořit psychicky. Ztráta dítěte je tragédie, se kterou se těžko vyrovnává. Zpřátelí se s Tomem, protože on alespoň trošku chápe to, čím si právě prochází. I on přišel o syna, ale na rozdíl od Anne má ještě naději, že Bena zachrání. Na  provizorní klinice se Anne seznámí s mladou studentkou medicíny Lourdes a společnými silami pečují o ty, kteří přežili.

Anne Glass si zahrála

Moon Bloodgood

Narodila se 20. září 1975 v Anaheimu v Kalifornii. Její otec Shell je Američan, který má holandské a irské kořeny. Její matka Sang Cha pochází ze Severní Koreje. Seznámili se během korejské války.

Moon se nevěnuje pouze hraní, ale je velice žádaná i jako modelka. Před kamerou se objevila v několika epizodních rolích známých seriálů, např. Můj přítel Monk, Status nežádoucí nebo Human Target. V roce 2007 si zahrála Ritu Shelten v seriálu Za rozbřesku, ve kterém sledujeme příběh detektiva, který je obviněn z vraždy státního návladního. Detektiv vždy odkryje další stopy spiknutí, ale tento den stále prožívá pořád dokola. V roce 2009 se objevila po boku Sama Worthingtona ve snímku Terminátor Salvation, kde si zahrála Blair Williamsovou. Tato role je asi její nejznámější.

V roce 2005 se Moon zasnoubila s hercem Ericem Balfourem (24 hodin, Haven), ale v roce 2007 se rozešli. Pravidelně se objevuje v různých anketách a žebříčcích nejkrásnějších lidí světa.