John Pope

John Pope

Vůdce motorkářského gangu, který si ještě nedávno se zákony hlavu nelámal. Po mimozemské invazi už ale zákony neplatí a Johnovy zkušenosti se skrýváním se najednou hodí všem, kteří přežili.

Postavu Johna si zahraje

 

Colin Cunningham

Narodil se 20. srpna 1966 v okrese Los Angeles v Kalifornii. Colin je všestranně nadaný. Věnuje se psaní scénářů, produkci, režii, hraní, ale i hudbě. Hraje profesionálně na saxofon a bez problémů zvládá i kytaru. Vyrůstal v Los Angeles společně se sestrou a bratrem, za svůj domov považuje kanadský Vancouver, kam se v roce 1993 přestěhoval. Zde také absolvoval filmovou školu.

 

Kariéru začínal jako všichni – epizodními roličkami v různých televizních filmech a seriálech. Z těch známějších můžeme jmenovat např. Akta X, Černý Anděl, Smallville, Star Trek nebo Andromeda. Nejvíce si ho ale určitě pamatujete jako majora Davise ze Stargate, kde měl původně ztvárnit Daniela Jacksona. V roce 2000 se objevil po boku Arnolda Schwarzeneggera v thrileru 6. den. Ve snímku Elektra z roku 2005 si zahrál společně s Jennifer Garner.

 

V roce 2007 získal cenu jako skokan roku. Pokud se chcete dozvědět nějaké další informace o tomto sympatickém herci, můžete se podívat na jeho oficiální nebo fanouškovský web.

http://www.colincunningham.com

http://www.colincunninghamfans.com