Rozhovor: Colin Cunningham

Jak jsem v neděli slíbil, tak plním. Dnes, jako dárek všem školákům, vám přinášíme rozhovor s Colinem Cunninghamem, který hraje Johna Popea. Jistě všemi oblíbená postava, a tak se podíváme, co o něm a o seriálu říká sám Colin!

Rozhovor pro vás přeložila Miki226!

Jaké to je, hrát roztomilého darebáka?

Colin: Je legrační, když říkáš, „roztomilý darebák.“ Nikdy by mě nenapadlo, že bude až tak roztomilý. Trošku mě to překvapuje. Rozhodně jsem mu chtěl dát něco ze mě, abych ho zahrál jako atypického záporáka. NIKE FLYKNIT LUNAR3 Chtěl jsem mu dát trošku šmrnc!

 

Dostal jsi prostor, abys ho zahrál podle sebe, nebo bylo předem dané, že to bude tak nějak půl na půl… žoldák, zloděj, trochu fanatik… ale do toho trošku morálky?

 

Colin: Určitě mi dali tu hlavní linku, ale něco jsem si přidal podle sebe. Pokud jde o tu pseudo-náboženskou záležitost, nikdy jsem Johna Popea neviděl jako rasistu. Je hodně chytrý, ale to, co udělá, použije proti vám. Fjällräven Kånken Mini Zkrátka testuje. Podívá se na černocha a zjistí, jestli se cítí nejistý, protože je černoch. Myslím, že Pope využije všechno, aby mohl lidmi manipulovat. Ale jemu je jedno, jestli to může použít nebo ne… Takový zkrátka je.

 

Tahle role vyvolává pocit živelnosti. Pope prostě jen neodříkává repliky. Věděl jsi o tom, kolik fyzicky náročných scén budeš točit, nebo se to ukázalo až poté, co vyšlo najevo, jaká ta postava vlastně bude?

Colin: To bylo naprosto promyšlené. Vidím toho chlapa jako teatrálního, živého, hodně nadživotního člověka. Asics Onitsuka tiger damskie Nechtěl jsem ho hrát, jako by byl ze Sheakespeara. Říkal jsem si, „Uvidíme, kam až s tím můžu zajít.“ Když nic jiného, měl jsem obavy, aby to nesklouzlo ke klaunství a šaškování. Občas jsem si říkal, že už to bylo na hraně, ale jsem rád, že to vyšlo… nebo alespoň doufám. Využil jsem šanci, ale někdy se to úplně nevyplácí. Tak doufám, že tentokrát to tak je.

 

Já myslím, že ano. Pope je také první člověk, u kterého vidíme i něco jiného, než snahu přežít. Zjistili jsme, že je to kulinářský kouzelník. Můžeš nám něco říct o téhle jeho stránce?

Colin: Když jsem si poprvé přečetl, že to je kuchař, trošku to se mnou škublo, ale pak jsem si řekl, „Jasně, že je to šéfkuchař.“ Je velice vzdělaný a neuvěřitelně sofistikovaný. Pravděpodobně se vzdělával sám než cokoli jiného. Womens Nike Air Max 2017

Myslím, že autoři odvedli s Johnem Popem parádní práci. Není to typický záporák. Jeden den může řídit motorku a hned druhý den může sedět v knihovně a studovat Napoleona a dějiny Říma… co vás jen napadne. Věci, které ho stimulují.

 

Proto si s Tomem tak sedli? Protože si myslí, že je na stejné intelektuální rovině jako on?

Colin: O tom není pochyb. Air Jordan Retro 2 Pope a Tom jsou takové zvláštně spřízněné duše. A myslím, že ve společnosti, kde jsou, na nic takového nenarazí.

 

Co sis myslel, když v první části dvoudílného Útočiště vyzradil informace o tom, kde je Druhá Mass. Vzpomínám si, že jsem si říkal, že je Pope opravdový parchant.

Colin: (směje se) Když jsem to poprvé četl, říkal jsem si, „To je ale debil!“ Ale pak uvidíte, že si ho pěkně podali, aby z něj ty informace dostali. Zachraňuje sám sebe. Pope je komplikovaný chlap, který občas udělá ošklivé věci a jindy zase něco užitečného. Nikdy nevíte, co udělá, ani kdy to udělá.

 

Je Pope postava, u které nikdy nebudeme vědět, jestli se jí dá věřit, nebo se postupně vyvíjí?

Colin: Vyvíjí se, ale myslím, že to bude hodně pozvolné. Možná, že Pope postupem času objeví něco ze své lidskosti. Právě teď ho vidím jako velkého pesimistu. Nevidí žádnou cestu ven. Bere to jako ztracený případ a to ho motivuje. Nechce jen tak sedět a čekat na konec, ale bude s nimi bojovat. Myslím, že John Pope nečeká, že přežije déle než jeden den a to ho motivuje. Neočekává, že to přežije, takže si žije podle svých vlastních podmínek. Myslím, že na konci série a pak v těch, které budou následovat, bude postupně vylézat ze své ulity. Doufejme, že uvidíme víc naděje.

 

A jak můžeme očekávat, že se změní vztah Toma Masona a Johna Popea?

Colin: Tom Mason a John Pope v příběhu pokračují, ale půjdou víc do hloubky. Tom tomu chlapovi moc nevěří… ne, že by měl. John je prospěchář a scénáristé na to nikdy nezapomenou. On prostě nemá v krvi, být hodný. Nic takového se nestane. Ale ví, jak ty věci zabít, ví, kde najít to, co Druhá Mass potřebuje. Dá se využít, ale nikdy ho nikdo nenechává bez dozoru, což je chytré.

 

Pro mě je John Pope jediná postava, která je přesvědčivá v tom, kým je. Goedkoop Nike Air Max Vzhledem k okamžikům a situacím, které prověřují ty ostatní, jako Toma a jeho syny, Anne a Margaret, a pak vidíme, jak u nich tyto zkoušky dopadají.

Colin: To je bystrý pohled. Myslím, že Pope už byl tolikrát tak blízko smrti, ať už ve vězení nebo při boji s vetřelci. Je to člověk, který žije přítomností. Všechno už viděl, všechno už zažil a jen tak někdo ho nezastraší. Má zkušenosti jak se zlými lidmi, tak i s mimozemšťany, kteří se snaží převzít Zemi. Jeho názory jsou dost přesvědčivé.

 

Je zajímavé vytvářet sci-fi podívanou, ale tohle je spíš jako vojenská přehlídka.

Colin: Je to francouzský odboj, kde jsou místo Nacistů vetřelci. Rozhodně je to o tom, že se lidé spojí v boji proti společnému nepříteli.

 

Vypovídá Falling Skies o tom, že našimi nejhoršími nepřáteli jsme my sami?

Colin: 90% populace bylo vyhlazeno. Nike Air Max 2017 Heren zwart To neznamená, že spolu zbývajících 10% bude vycházet. I mezi těmi 10% jsou ti hodní i zlí a všichni se snaží učinit rozhodnutí. Bojuje se o velení a jde hlavně o to, že když nebudete držet pohromadě, když budete bojovat proti sobě, tak už to mají vyhrané. Musíme pracovat společně, i když se nám to nelíbí. Takový je život, ne? To je na tomhle seriálu zajímavé. Nebojujete jen s tím, co je venku, ale i s tím uvnitř.

 

Co si myslíš o sci-fi seriálech v hlavním vysílacím čase a jak je na tom Falling Skies?

Colin: Bez ohledu na žánr, ať už je to western, vojenský seriál nebo sci-fi, jsou buď dobré, nebo špatné. Buď dokážou pobavit, nebo ne. Skutečnost, že je to sci-fi žánr, jsem nikdy neřešil. Když se podíváte na nejskvělejší thrillery všech dob… třeba Vetřelec. To je zatraceně děsivý film. Není důležité, co ten film je, jen se odehrává na poli sci-fi. Ve Falling Skies sice máme mimozemšťany, ale je to spíš vojenský nebo válečný žánr. Doufám, že se fanouškům sci-fi bude líbit i takový, jaký je, protože je to dobrý seriál. Každý si v něm něco najde. Někoho baví vojenské věci, jiného zajímají rodinná dramata, jiní lidé chtějí vidět vetřelce roztrhané na kusy. Doufejme, že je tam pro každého něco.

 

Líbí se mi, že se seriál neopírá o flashback, ale uvidíme je časem, abychom se dozvěděli o minulosti postav? Potřebujeme znát minulost těchto lidí?

Colin: Myslím, že je skvělé, že se nevrací zpátky. Už je to okoukané. Je to prosté, levné a snadné. Jsem moc rád, že to Falling Skies nedělá. Seznámíte se s nimi tak, že si mezi sebou vypráví své příběhy. Myslím, že je to paráda. Na konci cesty možná uvidíme, kam nás ti géniové (scénáristé) zavedou.

 

Jaký je tvůj názor na pokusy, udržet děti dál nevinné? Jako divák jsem rozpolcený… Jako fanoušek Terminátora vidím apokalypsu a myslím si, že by se do boje o přežití měli zapojit všichni, ale tady existuje snaha, držet děti stranou a chránit je před tím.

Colin: V tom je ten trik. Pro všechny rodiče je to těžké. Ve Falling Skies byly zničeny celé rodiny a příbuzní byli uneseni. Adidas Nmd Verde Uomo

Takže zde ukazují snahu, nezahodit veškeré naděje, které vkládají do dětí nebo do kohokoli. V první polovině pilotu je takový krásný moment, kdy Masonův syn jezdí na skateboardu. To jsou momenty, za které bojujeme.

 01.09.2011 · Komentáře Komentáře (4) ·

Komentáře (4)

Hezký rozhovor. Díky za překlad.

Cukýna · 02.09.2011, 10:27

Moc díky za překlad. Pope je moje nejoblíbenější postava:).

Taky díky za překlad, doufám, že budou přibývat i další rozhovory a novinky k druhé sérii.

create · 02.09.2011, 13:27

Také děkuji za překlad! Super.

Romana · 02.09.2011, 21:12

Přidat komentář