Rozhovor: Connor Jessup

Po menší pauze v novinkách tu pro vás máme další rozhovor. Minule jste si rozhovor s Colinem chválili, tak pro vás Miki připravila další, tentokrát s Connorem Jessupem, který hraje Bena. Maglie Atlanta Hawks Jak jistě všichni víte, Ben je Tomův syn, kterého unesli mimozemšťané. Nakonec byl osvobozen.

Přejete si i další rozhovory? Napište nám s kým, nebo přímo pošlete odkaz na rozhovor!

 

 

Teď, když skončila první sezóna Falling Skies, možná bys nám mohl popsat, jaké to je, hrát postavu, která je rozpolcená. Na jedné straně oddanost – Benova láska k rodině a na straně druhé genetická emocionální úprava od Skitterů.

Connor: Bylo to skvělé! Fakt, opravdu skvělé. Když zažívá postava takový konflikt, něco jako emocionální přetahovanou, znamená to, že má ta postava hloubku a rozměr, díky kterým je moje práce větší zábava (a také je mnohem snazší)! Nejtěžší na hraní něčeho takového je to, že se musíte vyhnout takovým těm úzkostlivým pózám, protože ty se překvapivě rychle okoukají a začnou nudit.

 

Zapochyboval jsi někdy, když jsi hrál Bena, ke komu je vlastně loajální?

Connor: To rozhodně. Kolem Bena je tolik záhadných okolností, že je těžké o něm nepochybovat. Ben to také ví, myslím, že sám o sobě pochybuje víc než kdokoli jiný. nike free run 5.0 damskie Nemyslím si, že by byl vědomě dvojitým agentem, ale účinky postroje jsou pořád záhadou…

 

Kdy jsi zjistil, že by se tvoje postava mohla transformovat na Skittera?

Connor: Když jsme natáčeli sedmý díl (Útočiště, část 2.), dostali jsme scénář na další epizodu, kdy Anne objeví uvnitř Skittera postroj. Tak jsem to zjistil. Víc než polovinu sezóny jsem o tom neměl nejměnší tušení.

 

Jaký jsi z toho měl pocit?

Connor: Neuvěřitelně mě to nadchlo! Vždycky doufáš v nějakou takovou zápletku, protože to znamená, že se tvoje postava bude někam ubírat. Když jsem se o téhle myšlence dozvěděl, napadlo mě, „bude to ještě mnohem zajímavější.“

 

Myslíš, že Ben tuší, že ho čeká taková proměna? A jak si myslíš, že na to bude reagovat?

Connor: Myslím, že má mlhavou představu. Určitě má pocit, že je jiný a izolovaný od ostatních a zjišťuje, že ten pocit narůstá. Ta přeměna je jeho součástí, takže má určitě nějaké tušení.

 

Je pro tebe vzrušující představa, že ztvárníš něco jiného než člověka? Nějakého hybrida ze sci-fi seriálu? Nebo tě to děsí?

 

Connor: Je to super vzrušující. Kdykoli dostane herec příležitost, zahrát si něco jedinečného, je to úžasné. Představa, že budu muset strávit víc času v maskérně už tak lákavá není, ale jinak už se nemůžu dočkat! Tahle postava se může vydat tolika směry… Nemůžu se dočkat, až je budu moci prozkoumat.

 

Co pro tebe byla při natáčení první sezóny Falling Skies největší zábava?

 

Connor: No, já jsem si užil tu dramatickou záchrannou akci (nebo alespoň její část) ve finálové epizodě, která byla podle mě naprosto úžasná.

 

 

 

Co bylo pro tebe v první sezóně největším překvapením?

 

Connor: To, jak se ukáže, že mají Skitteři také postroj, je rozhodně fascinující. Ale pro mě osobně to byl moment, kdy zemřela Weaverova dcera, protože se jí pokoušel ten postroj sundat. Asics Gel Lyte 3 Homme Mám rád taková odhalení, kdy se objeví úplně nový emocionální sféra nějaké postavy a najednou se na všechno, co do té doby udělala, díváte úplně jinak.

 

V čem je podle tebe Benova největší síla? Díky čemu je zvláštní nebo užitečný?

 

Connor: Určitě se na tom podílí i jeho získaná nadlidská super síla, ale já osobně si myslím, že je tou největší silou jeho optimismus. Vím, že to zní banálně, ale schopnost usmívat se a mít dobrou náladu po tom všem, čím si prošel, je moje nejoblíbenější část té role. Musí prokázat obrovskou vůli.

 

Kdybys měl použít jediné slovo, které by popsalo Bena, co by to bylo?

 

Connor: Složitý!

 

Jaké bylo pracovat s Noahem Wylem, Drew Royem a Maximem Knightem, kteří v seriálu hrají tvou rodinu?

 

Connor: Noah, Drew a Max jsou skvělí jak před kamerou, tak i mimo ni. Nejen, že jsou to všichni velice talentovaní herci, ale jsou také velice milí, nadšení a zajímaví. Mezi jednotlivými záběry jsme hrávali šachy. Saint Louis Billikens Scény, kde jsme byli všichni čtyři pohromadě (zase tak moc jich není) patřily k mým nejoblíbenějším.

 

Co ses během natáčení první řady Falling Skies naučil nejdřív?

 

Connor: Že každý den natáčení přináší něco naprosto jiného: nové zkušenosti, nové lekce, nové lidi atd.

 

Je něco, co bys chtěl, aby Ben a ostatní zažili v další řadě?

 

Connor: Z čistě sobeckých důvodů bych rád viděl, jak se Benovy schopnosti vyvíjí do větší hloubky (boj proti vetřelcům a tak). Vždycky jsem záviděl ostatním, že můžou pobíhat se zbraněmi a hrát normální drsňáky.

 

Kdy jsi poprvé slyšel o filmu „Amy George“ a jak ses k němu dostal?

 

Connor: Autoři/režiséři „Amy George“ mívali přednášky o natáčení a uměleckém táboře, kam jsem několik let jezdil. Tam jsem se s nimi setkal a poprvé jsem se dozvěděl o tom projektu. O šest měsíců později jsem o tom projektu zaslechl znovu a napadlo mě, že to zní přesvědčivě. Zkontaktoval jsem se s nimi, přečetl si scénář a zbytek, jak říkají, jsou už jen dějiny. Hrozně mě zajímalo natáčení tématu s partyzány a práce na „Amy George“ se ukázala jako skvělá příležitost.

 

Co ti připadalo jako nejtěžší nebo nejzajímavější na natáčení filmu?

 

Connor: Nejtěžší část je zároveň ta nejzajímavější. Vzhledem k našemu omezenému rozpočtu jsme museli být extrémně kreativní ve všech směrech. Jak si jistě umíte představit, některé věci se tím hodně zkomplikovaly, ale zároveň to bylo i velice zajímavé. air max pas cher pour homme Byla to tvůrčí a logistická výzva.

 

Co nejdůležitějšího ses při práci na „Amy George“ naučil?

 

Connor: Naučil jsem se, že s trochou kreativity, nadšení a odhodlání se dá udělat film s jakýmkoliv rozpočtem.

 

Jakou nejzábavnější věc jsi musel na tomto projektu udělat?

 

Connor: Je tam scéna, kdy má v noci kolem domu projet policejní auto. Opravdové policejní auto jsme neměli, takže abychom tu iluzi vytvořili, přidělali jsme na dřevěnou desku červená a modrá světla. Při té scéně jsme a já ještě jeden člen štábu utíkali po chodníku s touhle provizorní osvětlovací plošinou nad hlavami. Nemohli jsme se přestat smát celou noc.

 

Účastnil ses i castingu? Co hledáš, když vybíráš budoucí hvězdu?

 

Connor: Castingů jsem se rozhodně účastnil. Byl jsem u většiny z nich a vlastně jsem to byl já, kdo k nám přivedl hvězdu filmu, Gabriela del Castilla. baskets ASICS Casting může být zábavný, ale také velice stresující. Mírně řečeno, je velice těžké najít herce, který odpovídá představám tvůrců.

 

Zjistil jsi, co je klíčové při hledání herců pro film?

 

Connor: Je to mix všeho možného. Schopnost držet se určitého směru, charisma, pochopení scénáře jsou samozřejmě velice důležité. Ale stejně tak i vzhled. Někdy najdete herce téměř okamžitě a jindy je to utrpení, než dospějete k nějakému závěru.

 

Čím se liší film s minimálním rozpočtem od ostatních nezávislých filmů?

 

Connor: Nezávislé filmy, i když vznikají ve studiích v Hollywoodu, můžou mít naprosto rozdílný rozpočet. Některé mají k dispozici miliony a miliony dolarů, zatímco jiné (jako „Amy George“) jen pár tisíc. Rozdíl mezi nimi je pochopitelně obrovský. Filmy s mikrorozpočtem mají obvykle maximálně 12 členů štábu, rozházený natáčecí plán a žádné odborové zázemí pro herce ani pro štáb. Díky tomu je natáčení mnohem složitější. Nicméně ale získáte i bezkonkurenční tvůrčí svobodu.

 

Tvé role jsou takové složité a temné, ať už je to kluk, co přežije únos mimozemšťanů ve Falling Skies, rebelující umělec-puberťák, který objevuje temnější stranu života v „Amy George“ a velice problémový puberťák v nápravném zařízení pro mladistvé v „Bye, Bye, Blackbird.“ Co tě tak intenzivně táhne k takovým rolím?

 

Connor: Jsem hrozně šťastný, že jsem dostal možnost, zahrát si několik takových zajímavých postav už během své poměrně krátké kariéry a ten typ postav mě opravdu překvapil. Je téměř ironické, že hrát temné a traumatizované postavy, je větší zábava, než hrát ty šťastné a nevinné. Není ale pravdou, že bych takové role přímo vyhledával. Jsem mladý a v tomhle oboru nováček, takže se mi na stole zrovna moc nabídek nepovaluje. Asics Kinsei 4 damskie Jak jsem řekl, jen jsem měl štěstí, že role, které jsem náhodou dostal, byly temnější a mnohem komplexnější.

 

Máš raději ty odlehčenější role víc než ty, kde tě unáší proud temnoty nebo by tě víc nadchly už dospělejší role?

 

Connor: Mám to rád! Vezmu samozřejmě jakoukoli roli, ale u temných rolí si většinou užiju víc zábavy. Vzal bych klidně i roli zmučeného Byronského antihrdiny, který je typickým každodenním hrdinou s morální a emocionální stagnací.

 

Jaká je do budoucna tvoje role snů?

 

Connor: Teď už jsem na to asi moc starý, ale vždycky jsem si přál, zahrát si Simona z „Lord of the Flies“ (který je také jednou z předloh pro postavu Bena). Holden z „Kdo chytá v žitě“ a John Savage v „Brave New World“ by byli také úžasní.

 

A konečně, co bys chtěl, aby fanoušci věděli o tobě a o tvé práci? Co by měli udělat pro svou kariéru, aby se rozvíjela a rostla?

 

Connor: Opravdu nevím, kam mě moje kariéra zavede, ale jednu věc můžu říct téměř s jistotou. Že budu vždy dělat to, co dělám z upřímného nadšení pro tento obor. Princeton Tigers Vím, že to zní moc romanticky a otřepaně zároveň, ale nenapadá mě jiný způsob, jak to říct.

 14.09.2011 · Komentáře Komentáře (1) ·

Komentáře (1)

Konečně jsem se k tomu rozhovoru dostala. Díky za překlad!

Romana · 21.09.2011, 10:52

Přidat komentář